• Listopad 2023

• Piątek Nauki Zakątek

• 17 listopada uczniowie klas 1-8 wzięli udział w zajęciach "Piątek Nauki Zakątek". To już trzeci rok tej pracy projektowej. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, a uczniowie sami wybierają, do której pracowni chcą iść. Uczniowie z klas 1-3 mieli do wyboru zajęcia kulinarne, literackie, kodowanie oraz gry planszowe. Uczniowie ze starszych klas mieli do wyboru następujące pracownie: doświadczenia, London, wspomnienia, przyroda, taniec, fotografia oraz religia. W akcji wykorzystywano sprzęt z programu #LaboratoriaPzyszłości. Kolejne zajęcia w grudniu.

Magda Marcinkowska-Trela - opiekun SU

• Gry i zabawy z magicznym dywanem

• Po skończonych lekcjach, w czasie oczekiwania na odwóz do domu w świetlicy szkolnej, bardzo aktywnie i ciekawie spędzamy czas. Największą popularnoscią cieszy się magiczny dywan. Jest to interaktywna pomoc dydaktyczna przeznaczona do zabaw ruchowych oraz różnego rodzaju gier edukacyjnych i ćwiczeń dla dzieci. Zapewnia zabawę połączoną z nauką, wpływa na pozytywny rozwój dużej motoryki, koordynacji wzrokowej, ruchowej, spostrzegawczość oraz szybkość reakcji.