• Czerwiec 2023

• Biwak klasy ósmej

• 16 czerwca klasa 8 wybrała się na biwak do Hubertówki w Łabuniu. Przygodę rozpoczęliśmy od 8 km spaceru nad jezioro. W porze obiadowej zjedliśmy pizzę, a następnie, żeby poczuć się jak na festiwalu kolorów, odbyła się bitwa na kolorowy piasek. Po bitwie pogoda zaserwowała nam ulewę więc piękne kolorowe ubrania szybko się odeprały. Wieczorem odbyło się ognisko a następnie niezapomniana noc spędzona w gronie naszej klasy.Dziękujemy Kołu Łowieckiemu Żubr w Szczecinie za udostępnienie obiektu oraz rodzicom i wychowawcy za opiekę.

• Dzień Dziecka

• Pierwszy czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Nie mogło być inaczej w naszej szkole.Na uczniów czekało 8 stanowisk z rozrywkami: dmuchane zjeżdżalnie, zawody sportowe, pieczenie kiełbasek, kręcenie waty cukrowej, malowanie twarzy, rysowanie kredą chodnikową, puszczanie baniek mydlanych oraz dyskoteka.Wspólna zabawa była znakomitą odskocznią od szkolnych obowiązków których natłok w ostatnich dniach roku szkolnego jest ogromny.Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wyjątkowego dnia. Szczególnie podziękowania kierujemy do Państwa Magdaleny i Kamila Głuchowskich za zasponsorowanie lodów dla wszystkich uczniów.Życzymy Dzieciom, aby radość w życiu zawsze i wszędzie im towarzyszyła.