• Szkolne Koło Teatralno-Kabaretowe "Bez Lipy"

• Szkolne Koło Teatralno-Kabaretowe "BEZ LIPY" powstało we wrześniu 2023 roku, ale już w czerwcu aktorzy zaliczyli swój pierwszy występ na zakończenie roku szkolnego i pożegnanie  ósmoklasistów.   To właśnie wtedy powstała idea utworzenia koła teatralno-kabaretowego. Członkowie zespołu wspólnie wyszukują ciekawe scenariusze lub tworzą własne. Na zajęciach aktorzy przygotowują się do występów  poprzez tworzenie dekoracji, próby przedstawień, ćwiczenie dykcji itp.

Zdolni, pełni pomysłów członkowie grupy to:

Maja Kwiatkowska kl. VI,

Hanna Kaczor kl. VII,

Maria Jewuła kl. VII,

Michalina Jaworska kl. VII,

Hanna Tymoszyńska kl. VII,

Zofia Góra kl. VII,

Zuzanna Kaczor kl. VIII,

Martyna Kopacewicz kl. VIII,

Anna Góra kl. VIII,

Krzysztof Komorowski kk. VIII,

Wiktor Kaciuba kl. VIII.

• Dzień Edukacji Narodowej

• 13 października 2023 r. podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej, aktorzy ze Szkolnego Koła Teatralno-Kabaretowego "Bez lipy" dali swój popisowy występ ;)

• Reaguj na przemoc wobec dzieci

• 2 października, w dniu urodzin Mahatmy Gandhiego, przywódcy indyjskiego ruchu niepodległościowego oraz pioniera filozofii i strategii niestosowania przemocy, obchodzimy Międzynarodowy Dzień bez Przemocy. Również Szkolne Koło Teatralno-Kabaretowe "Bez Lipy" miało swój udział w obchodzeniu tego dnia. Powstał klip, który uświadamia młodych ludzi, aby przeciwdziałać przemocy.

• Przedstawienie świąteczne

• Casting, czyli poszukujemy młodych talentów

• Debiut, zakończenie roku szkolnego 2022-2023